Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekip Tiyatrosu Ocak 2016 Programı
AVRUPA 5 ve 19 Ocak’ta garajistanbul’da!

EKİP’in yeni oyunu AVRUPA, faşizmi doğuran koşulların izini sürüyor!

“90’ların Avrupa’sında bir sınır kasabası, bir tren istasyonu. Değişen çağ, kalkan sınırlar, gözden düşen değerler… Savaştan kaçmış mülteciler ve kasabanın yerlileri… Yükselen ırkçılık, her boşluğu ustaca değerlendiren faşizm… Ne yazık ki her zamanki gibi tanıdık bir hikâye!”

EKİP Tiyatrosu & Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” işbirliğiyle

YAZAN: David Greig ÇEVİREN: Hakan Silahsızoğlu YÖNETEN: Cem Uslu SAHNE ve KOSTÜM TASARIMI: Başak Özdoğan IŞIK TASARIMI: İsmail Sağır ASİSTANLAR: Birnil Sarıkaş, Yaprak Yılmaz, Uğur Ulusoy TANITIM FİLMİ: Onat Esenman FOTOĞRAFLAR: Burak Bulut Yıldırım, Emre Koşak

OYNAYANLAR: Simel Aksünger, Ömer Fırat Köker, Bora Pak, İsmail Sağır, Mehmet Solmaz, Cihat Süvarioğlu, Ayşegül Uraz, Hakan Emre Ünal.

Ne zaman? Saat kaçta? Nerede?

İKİ KAPILI EV 12 ve 26 Ocak’ta garajistanbul’da,
17 Ocak’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde!

EKİP’in ödüllü komedisi İKİ KAPILI EV yeni yılda da sahnede!

“Tiyatro patronu Patara, kumpanyası için yeni bir oyun ararken eline Calderón de la Barca’nın ‘İki Kapılı Evi Koruması Güç’ adlı oyunu geçer. Oyun için ideal (!) kadrosunu vakit kaybetmeksizin kuran Patara ile oyuncuları Aşkoş, Güzeellik, Tata, Küt ve Saftirik, neredeyse 400 yıllık bu eski oyunu kendilerince yeniden sahneye koyarlar.”

Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri 2014 – 2015
Komedi Dalında “Yılın Oyunu”

YAZAN: Pedro Calderón de la Barca ÇEVİREN: Onur Alagöz, Nihan Demirelli UYARLAYAN: EKİP YÖNETEN: Cem Uslu OYUNCU KOÇU: Mine Çerçi SAHNE TASARIMI: Cem Uslu, Öner Serkan Şimşek IŞIK TASARIMI: Cem Yılmazer KOSTÜM ve AKSESUAR: Duygu Yetiş, Simel Aksünger, Ayşegül Uraz ASİSTANLAR: Dündar Taşal, Zeynep Ertan, Bora Pak AFİŞ ve BROŞÜR: Duygu Yetiş TANITIM FİLMİ: Onat Esenman FOTOĞRAFLAR: Burak Bulut Yıldırım, Ali Güler, Aslıhan Avcı, Adıhan Şentürk.

OYNAYANLAR: Simel Aksünger, Ömer Fırat Köker, İsmail Sağır, Ayşegül Uraz, Hakan Emre Ünal, Duygu Yetiş.

Ne zaman? Saat kaçta? Nerede?

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping